استاکر

دستگاه استاکر که در انواع استاکر تمام برقی ، استاکر نیمه برقی و استاکر دستی موجود می باشد ، به منظور حرکت و جابجایی بار در مکان های بسته و انبارهایی با قفسه بندی نزدیک و نیز استفاده فوق العاده بهینه از فضاهای انباری و همچنین تخلیه و بارگیری از خودروهای باری طراحی و تولید گردیده است .

انواع استاکر

استاکر تمام برقی | لیفتراک برقی

این نوع استاکر تمام برقی بوده ، یعنی عملیات بالابری و حرکت دستگاه به بوسیله باطری 24 ولت با آمپر ساعت صنعتی تغذیه و الکترو موتورهای حرکت و پمپ دستگاه از طریق بردهای الکترونیکی و همچنین دسته فرمان کاملا ارگونومیک ، کنترل و هدایت می شوند . شایان ذکر است که لیفتراک برقی مجهز به پلت فرم یا سکوی مخصوص ایستادن اپراتور به همراه گارد محافظ بوده که مخصوص عملیات تخلیه و بارگیری سنگین تا دو تن و با حداکثر سرعت در انبارهای متوسط و بزرگ می باشد و در صورت کسب مهارت توسط اپراتور ، سرعت عمل استاکر تمام برقی از لیفتراک بیشتر بوده و در مکان هایی که لیفتراک معمولی به لحاظ ابعاد و اندازه قابلیت مانور ندارد به راحتی حرکت کرده و زمان جابجایی و چیدمان کالا در انبار را به شدت کاهش می دهد .

اطلاعات بیشتر

استاکر نیمه برقی | لیفتراک نیمه برقی

این نوع استاکر نیمه برقی بوده ، یعنی عملیات بالابری دستگاه به بوسیله باطری 24 و یا 12 ولت با آمپرساعت خودرویی تغذیه و از طریق الکترو موتور ، پمپ بالابر دستگاه فعال می گردد و عملیات حرکت دستگاه در سطح زمین توسـط نیرویـی کششی اپراتور تامین می شود . شایان ذکر است لیفتراک نیمه برقی بیشتر مخصوص عملیات تخلیه و بارگیری نیمه سنگین تا ظرفیت 1/5 تن می باشد . این ماشین با نام های دیگری نظیر لیفتراک نیمه برقی و یا بالابر نیمه دستی نیز در صنعت ایران شناخته شده است . استاکر نیمه برقی بدلیل ترکیب شدن نیروی انسانی و نیروی الکترونیکی برای عملیات تخلیه و بارگیری شرکت‌هایی که ظرفیت نیازشان پائین تر است مناسب می باشد .

اطلاعات بیشتر

استاکر دستی | لیفتراک دستی

در لیفتراک‌ دستی عملیات بالابری و حرکت دستگاه در سطح زمین توسط نیرویی کششی اپراتور تامین می شود . این نوع بالابر یعنی استاکر دستی بیشتر مخصوص عملیات تخلیه و بارگیری سبک بویژه از خودروهای باری تا ظرفیت 1/5 تن بوده و بیشتر مناسب کارگاه‌های کوچک و یا فروشگاه‌ها‌ و انبار ها با حجم عملیات کم می‌باشد. لیفتراک‌ دستی در تناژهای  1 و 1/5 تن و بالابری هایی تا  3 متر قابل عرضه می باشد .

اطلاعات بیشتر