بیل مکانیکی

فروش ویژه انواع بیل های مکانیکی برند های معتبر و برتر جهانی با شرابط استثنایی و نیز با بهترین و مناسب ترین قیمت و عالی ترین شرایط اقساطی به صورت کوتاه مدت و بلند مدت و همچنبن فروش ویژه فروش انواع ماشین آلات راه سازی ، معدنی و ساختمانی به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عالی به همراه تامین قطعات یدکی را از این مجموعه بخواهید . ارائه بهترین و معتبر ترین و شناخته شده ترین برند های جهان همچون کوماتسو ، هیوندای ، هیتاچی ، کوبلکو و غیره توسط مجموعه لیفت سنتر .

بیل مکانیکی : از جمله ماشین آلات معدن و راه سازی است که در دو فاکتور کار کردی و فنی قابلیت ارائه تعریف را دار بوده و این دسته بندی درک و تعریف بهتری از این دستگاه را به دست می دهد . از منظر کار کردی این ماشین یکی از انواع مختلف ماشین های سنگین عمرانی و مهندسی است و از دیدگاه فنی دستگاهی است مشتمل بر اجزا و قطعاتی نظیر کابین گردان ، باکت و بازوی مفصلی ( این مورد را می توان شامل استیک و دکل دانست ) در قسمت بالایی دستگاه و همچنین زنجیر یا چرخ لاستیکی در قسمت پایینی دستگاه می باشد . به عنوان یکی از ویژگی های مثبت و کارکردی این دسنگاه می توان به نصب ملحقاتی همچون چکش های هیدرولیکی مربوطه ( که اصطلاحا به آن پیکور نیز گفته می شود و معمولا در زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که سطوح و نا همواری های ساخته شده از سنگ و بتون به هر دلیلی امکان تخریب با روش ها و ابزار های دیگر را ندارند و بهترین روش برای رفع این مشکل استفاده از این ماشین و الحاقیه آن می باشد ) اشاره نمود ، ضمنا از دیگر تجهیزات قابل نصب بر روی این دستگاه سنگین عمرانی و مهندسی می توان از مته ، قیچی های مخصوص برش فلز ، چنگک ، گراپ ودیگر ادوات و تجهیزات جانبی نام برد . بعضا این تایپ و نوع از ماشین ها را شکل متحول شده و نکامل یافته بیل های بخار ذکر کرده اند .

شایان ذکر است که هدف این نوشته تنها معرفی دستگاه بیل هیدرولیکی نیست و به سایر ادوات مهندسی مرتبط با صنایع راه ، معدن و ساختمان هم به صورت مجرا و اختصاصی پرداخته خواهد شد که از جمله آن ها می توان به ادواتی نظیر : لودر ( این محصول در تناژ های گوناگون کاربردی و برند های مختلف قابل عرضه می باشد )، مینی لودر ، مینی بیل ،بیل بکهو ، دامپتراک ( دامپ تراک ) ، پمپ بتن و دیگر تجهیزات اشاره نمود که در ادامه به معرفی مورد به مورد هر کدام پرداخته خواهد شد .

برند هیوندای یکی از برند های قابل عرضه می باشد ، از زیر مجموعه های این مارک و برند ، به مدل بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندای 220 می توان اشاره داشت . همچنین از دیگر سری و مدل های این برند به بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندای  330 ، بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندای 430 ، بیل مکانیکی چرخ زنجیری هیوندای 520 و دیگرسایز های این دستگاه ، بیل چرخ لاستیکیهیوندای 180 ، بیل چرخ لاستیکی هیوندای 210 هم می توان نام برد . همچنین توزیع محصولات دیگری از این خانواده ماشین آلات همچون مینی بیل چرخ لاستیکی و زنجیری با دکل ثابت و دکل متحرک نیز در گروه خدمات مربوطه به این برند جای می گیرد .

برند معروف دیگر در زمینه این دسته از تجهیزات ، شرکت ژاپنی کوماتسو است که بسیار نام آشنا و با کیفیت است و معمولا در میان دو تولید کننده برتر جهان از نظر فروش و کیفیت محصولات صنعتی ، راه سازی و معدنی قرا دارد .

لودر : یکی دیگر از تجهیزات دیگر مربوط به صنعت راه سازی و ساختمان سازی دستگاه لودر است که در لغت به نعنای حمل کننده است .