جک پالت

جک پالت | قیمت جک پالت | فروش جک پالت | خرید جک پالت| لیفتراک دستی | لیفت تراک دستی | جک پالت بر

این دستگاه ابزاری است که برای جابه جایی ، حمل و نقل ، بلند کردن ابزار های گوناگون در مکان های مختلف (مکان هایی جهت جابه جایی وسایل مورد نیاز ) نظیر انبار ، کارخانه ، سردخانه و مکان های دیگر استفاده می گردد .وسایلی کاربردی برای حمل و جابه جایی انواع بار در محیط هایی کوچک مانند فروشگاه ها، انبارها، داروخانه ها و محیط هایی بزرگ مانند کارخانه ها و کارگاه ها در حالت های مختلف و متناسب با نوع کاربری خاص آن ها طراحی و تولید می شوند. این وسایل را را با عناوینی دیگر نیز می شناسند.
مانند: پالت تراک، لیفتراک دستی، پالت بر و …
اصلی ترین هدف جک پالت ها جابه جایی بار است که در انواع مختلف ویژگی های دیگری نیز دارا هستند که به تفصیل و با بیان جزئیات بیشتر در ادامه خواهند آمد .

انواع جک پالت دستی

جک پالت با ارتفاع کم

جک پالت با ارتفاع کم

جک چالت با ارتفاع کم به منظور جا به جایی پالت هایی با ارتفاع ورودی کمتر از حد استاندارد مورد استفاده قرار ممی گیرد .

اطلاعات بیشتر
جک پالت عریض

جک پالت عریض | جک پالت پهن

جک پالت عریض برای حمل و نقل بارهایی دارای عرضی بیش از حد استاندارد یعنی بار هایی که عرض آن از 53 بیشتر است مانند یخچال و سردخانه های صنعتی و… استفاده می شود .

اطلاعات بیشتر
جک پالت باریک

جک پالت باریک | یوروپالت

جک پالت باریک  به منظور به کار گیری در مکان هایی با فضای کم  و باریک به مانند استفاده در یک کانتینر جهت کشیدن پالت های انتهایی به ابتدای کانتینر بکار میرود .

اطلاعات بیشتر
جک پالت استیل - گالوانیزه

جک پالت استیل | جک پالت گالوانیزه

جک پالت استیل و جک پالت گالوانیزه در محل ها و انبار های بهداشتی نظیر انبار مواد غذایی ، سرد خانه ها، انبار های دارویی و … کار آیی دارند .

اطلاعات بیشتر
جک پالت ترازو دار - جک پالت باسکول دار

جک پالت ترازو دار | باسکول دار

جک پالت باسکول دار یا جک پالت ترازو دار علاوه بر انجام وظایف یک جک پالت بر دستی این امکان را نیز فرآهم می کند که میزان وزن بار را نیز مشخص نماییم و در دو مدل پرینتر دار به منظور چاپ محاسبات انجام شده و بدون پرینتر که تنها وزن پالت را بر روی صفحه نمایش نشان می دهد ، موجود است .

اطلاعات بیشتر
جک پالت قیچی

جک پالت با ارتفاع 80 سانت - قیچی

جک پالت قیچی یا جک پالت 80 سانت دستگاهی است که می تواند پالت ها را بر خلاف دیگر انواع این ابزار تا ارتفاع 80 سانتی متر از سطح زمین بالا بیاورد و برای تحلیه و بار گیری خودروهایی نظیر وانت و نیسان بسیار مناسب است .

اطلاعات بیشتر

سایر جک پالت ها

جک پالت با شاخک های بلند: به منظور حمل و نقل بارهایی با طولی بیشتر از حد استاندارد یعنی بار های که طول ان ها از 120 بیشتر است مانند فرش و آهن الات

جک پالت با عرض بزرگتر از 53 سانتی متر: برای حمل و نقل بارهایی دارای عرضی بیش از حد استاندارد یعنی بار هایی که عرض آن از 53 بستر است مانند یخچال و سردخانه های صنعتی

جک پالت با شاخک انحنا دار: برای حمل بارهای دوار مثل: چله های ریسندگی که مانند استوانه هستند.

جک پالت دستی ساده: ساده ترین نوع جک پالت همین نوع می باشد که از آن برای جابه جایی بار با استفاده از نیروی دست استفاده می شود.

جک پالت برقی: همانطور که از اسم این نوع جک پالت پیداست عمل جابه جایی شئ به وسیله نیروی برقی انجام می شود و کاربر تنها کافی است پشت فرمان بایستد و عمل حمل و یا جابه جایی را توسط آن انجام دهد.