« فروش لیفتراک شانتویی »

گستره محصولات شانتویی شامل انواع بولدوزر، لودر، بیل مکانیکی، لوله گذار، گریدر، غلطک، لیفتراک، میکسر بتون و پمپ های پشت کامیونی است.

همچنین شانتویی تامین کننده عمده زیربندی، گیربکس، اجزاء هیدرولیکی و اجزاء ساختار فلزی برای سایر شرکتها می باشد.

شرکت شانتویی در حال حاضر بیش از 120 مدل مختلف از انواع ماشین آلات راهسازی را تولید می کند.

به عنوان نمونه می توان به ظرفیت تولید سالانه بیش از 15/000 دستگاه بولدوزر، 5000 دستگاه ماشین آلات بتن، 180/000 کفشک ، 25/000 گیربکس و 1/4 میلیون رولیک زیربندی ماشین آلات راهسازی اشاره کرد .

 مشخصات اولیه لیفتراک 2 تن برقی شانتویی:

ظرفیت حمل بار: 2000 kg

ارتفاع بالابری: 4500-5000-6000 mm

فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک: 500 mm

طول شاخک: 1070 mm

شعاع چرخش: 2050 mm

ولتاژ و ظرفیت باتری: 48/600 V/Ah

نوع موتور حرکت: AC

مشخصات اولیه لیفتراک برقی 2/5 تن شانتویی:

ظرفیت حمل بار: 2500 kg

ارتفاع بالابری: 4500- 5000- 6000 mm

فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک: 500 mm

طول شاخک: 1070 mm

شعاع چرخش: 2050 mm

ولتاژ و ظرفیت باتری: 48/700 V/Ah

نوع موتور حرکت: AC

مشخصات اولیه لیفتراک 3 تن دیزلی شانتویی:

ظرفیت حمل بار: 3000 Kg

ارتفاع بالابری: 4500 mm

فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک: 500 mm

طول شاخک: 1220 mm

شعاع چرخش: 2400 mm

مشخصات اولیه لیفتراک 3 تن دوگانه سوز شانتویی:

ظرفیت حمل بار: 3000 Kg

ارتفاع بالابری: 4500 mm

فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک: 500 mm

طول شاخک: 1220 mm

شعاع چرخش: 2400 mm

مشخصات اولیه لیفتراک 5 تن دیزلی شانتویی:

ظرفیت حمل بار: 5000 Kg

ارتفاع بالابری: 4500-4000 mm

فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک: 600 mm

طول شاخک: 1820 mm

شعاع چرخش: 3250 mm

مشخصات اولیه لیفتراک 7 تن دیزلی شانتویی:

ظرفیت حمل بار: 7000 Kg

ارتفاع بالابری: 4500-4000 mm

فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک: 600 mm

طول شاخک: 1820 mm

شعاع چرخش: 3450 mm

مشخصات اولیه لیفتراک 10 تن دیزلی شانتویی:

ظرفیت حمل بار: 10000 Kg

ارتفاع بالابری: 4000-3500 mm

فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک: 600 mm

طول شاخک: 2100 mm

شعاع چرخش: 3900 mm

مشخصات اولیه لیفتراک 16 تن دیزلی شانتویی:

ظرفیت حمل بار: 16000 Kg

ارتفاع بالابری: 4000-3500 mm

فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک: 1200 mm

طول شاخک: 2200 mm

شعاع چرخش: 5000 mm

« آشنایی با مشخصات اولیه فنی لیفتراک شانتویی »

آن چه در ادامه خواهد آمد حاصل تلاش همکاران ما و استخراج مشخصات فنی و مختصات عددی برخی از مهم ترین ویژگی ها و شاخص ها و امکانات دستگاه های شانتویی است که از کاتالوگ مربوطه به دست آمده اند ، شایان ذکر است این مطالب به منظور آشنایی هر چه بیشتر خوانندگان محترم و مشتریان گرامی با دستگاه های تولیدی برند مذکور و ارتقا و بهبود سطح کیفی تصمیم گیری خریداران عزیز می باشد ، لذا به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی های جامع و تکمیلی و نیز بهره مندی از مشاوره رایگان و نیز اطلاعات روز این دستگاه ها از طریق سامانه تماس با ما ، با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . برند دیگر از کشور چین با نام هلی و برند هیوندای کره و تویوتا و کوماتسو ژاپن هم در این مجموعه قابل عرضه می باشد .

« آشنایی با لیفتراک شانتویی برقی با ظرفیت حمل بار دو تن »

یکی از دستگاه ها و برند های معتبر قابل عرضه توسط این محموعه ، لیفتراک شانتویی با تناژ ها مختلف و نیرو های محرکه و سوخت های گوناگون است و از جمله آنها مدل های برقی که شامل دستگاه های 2 تن برقی است ، می باشد ، شایان ذکر و قابل توجه است که ظرفیت حمل بار این مدل از برند مذکور 2000 کیلو گرم یا 2 تن می باشد ، موضوع دیگری که باید به آن پرداخته شود و در بررسی های فنی مربوط به مختصات و مشخصات دستگاه و نیز ابعاد انبار و محیط کار و همچنین قفسه هایی که قرار است در رابطه با این ماشین استفاده شود ،  مورد توجه قرا گیرد ، موضوع ارتفاع بالابری لیفتراک برقی شانتویی با ظرفیت حمل بار 2 تن می باشد که طبق کاتالوگ دستگاه و مشخصات فنی ارائه شده در آن ، برای این مبحث ، یعنی ارتفاع بالابری کالا و اجسام ، اعداد و ارقامی که به آن اشاره گردیده است شامل ارتفاع های 4500 mm ، 5000 mm ، 6000 mm  می باشد که توسط این دستگاه مورد پوشش قرا می گیرد . در ادامه و پیرو مطالبی که بیان شد ، به نکته و مشخصات فنی اولیه دیگری در خصوص این مدل از دستگاه های برقی با برندی که ذکر گردید ، اشاره خواهد شد که در جا به جایی بار ، کالا و اجسام و بالابری آن ها توسط این ماشین ، توجه و آشنایی با این نکته و مبحث فنی راهگشا و مفید خواهد بود ، موضوع فنی که به آن تاکیید شد فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک می باشد که با توجه به موارد مندرج در کاتالوگ و راهنمای فنی دستگاه ، این سرفصل و مبحث فنی از لحاظ عددی ، برابر با عدد 500 میلیمتر ذکر گردیده است .

از مشخصات و ویژگی های اولیه دیگری که گاهی نیاز است ابعاد و اندازه آن و عدد و رقم دقیق مربوط به آن مشخص گردد و بیان شود ، موضوع طول شاخک و اندازه های مربوط به آن است که در محاسبه نوع و ابعاد بار و پالت مورد استفاده در محیط انبار و محیط کار دستگاه ، موثر می باشد ، در همین خصوص ، رقم مربوط به طول شاخک این ماشین برابر با عدد 1070 میلیمتر می باشد که در مشخصات فنی دستگاه به این مورد اشاره گردیده است ، عامل دیگری که از موارد مهم و دارای اهمیت بسیار زیاد در تمایز و ارجحیت دستگاه های انبار داری نسبت به هم می باشد و عامل فنی بسیار مهمی به حساب می آید ، سر فصل شعاع گردش لیفتراک می باشد که در زمان انتخاب دستگاه باید فاصله بین قفسه های انبار و فضای محیط کاری که دستگاه در آن قرار است مورد استفاده قرار گیرد و نیز شعاع گردش دستگاه و همچنین نسبت این دو فاکتور به هم محاسبه و مد نظر قرار گیرد ، شایان ذکر است شعاع گردش این مدل از دستگاه های برند شانتویی بر حسب بررسی های فنی صورت گرفته و استخراج از کاتالوگ دستگاه ، عدد 2050 میلیمتر را نشان می دهد . فاکتور قابل ذکر دیگری که به آن خواهیم پرداخت و در زمان جابه جایی بار ، تخلیه و بار گیری به کاربر دستگاه کمک قابل توجهی می کند ، زاویه دکل دستگاه می باشد که با توجه به حرکت رو به جلو و رو به عقب آن ، به دو بخش زاویه دکل ( به سمت )  جلو و زاویه دکل ( به سمت ) عقب تقسیم بندی می شود که در خصوص این فاکتور در این مدل از دستگاه ها ، با توجه به مشخصات فنی اولیه آن ، زاویه دکل ( به سمت ) جلو در حدود 12 درجه و زاویه دکل ( به سمت ) عقب برابر با 6 درجه است .

پس از بیان توضیحاتی در رابطه با مشخصات اولیه دستگاه برقی با برند شانتویی در تناژ 2000 کیلو گرم یا دو تن ، نوبت به ارائه توضیحاتی در خصوص یکی از مهمترین قسمت های این دستگاه یعنی منبع تامین انرژی آن که در واقع قلب این ماشین می باشد ، می رسد ، این بخش در حقیقت همان باطری لیفتراک است که انرژی مورد نیاز ماشین را برای حرکت در سطوح و نیز بالا بری کالا، بار و اجسام فرآهم می کند ، از مشخصات اصلی یک باطری که نقش بسیار مهمی در انواع لیفتراک برقی به عنوان تامین کننده انرژی برای بالابری و حرکت دستگاه دارد ، به دو مورد بسیار مهم می توان اشاره نمود که عبارت هستند از ولتاژ و آمپر ساعت باطری ، که در خصوص دستگاه دو تن برقی شاتنتویی با توجه به مشخصات اولیه مندرج در کاتالوگ و راهنمای فنی این ماشین ، می توان باطری 48 ولت 600 آمپر ساعت را به عنوان باطری استفاده شده در این ماشین معرفی کرد ، همچنین از موارد و مشخصات دیگری که به خصوص در مورد دستگاه های برقی از اهمیت خاصی برخوردر است و در تصمیم گیری و بررسی فنی باید به آن توجه شود و در مورد این مدل از ماشین آلات نیز دارای اهمیت می باشد ، نوع موتور حرکت دستگاه می باشد که در مشخصات اولیه این نوع از لیفتراک ها ،این مشخصه یعنی نوع موتور حرکت دستگاه AC مشخص شده است . با توجه به موارد و مشخصات اولیه مندرج در کاتالوگ دستگاه لیفتراک برقی شانتویی با ظرفیت حمل بار 2000 کیلو گرم یا 2 تن که در بالا به حضورتان ارائه گردید ، از شما خوانندگان و مراجعه کنندگان گرامی و ارجمند خواهشمندیم به منظور کسب اطلاعات جامع و مشخصات فنی کامل در رابطه با دستگاه مذکور ، از طریق شماره تماس های بخش تماس با ما ، با همکاران و کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید تا ضمن برخورداری از مشاوره رایگان خرید و فروش ، مطالب و اطلاعات به روز بازار را نیز دریافت نمایید . شایان ذکر است تمامی قطعات این دستگاه از موتور تا لاستیک توسط این مجموعه قابل تامین می باشد .

« آشنایی با لیفتراک شانتویی برقی با ظرفیت حمل بار دو تن و پانصد کیلوگرم »

ما بر آن هستیم که در این برگه که صفحه تخصصی بررسی محصولات برند شانتویی چین است، به معرفی تمامی محصولات مربوط به انبار داری بپردازیم. شرکت لیفتراک سازی شانتویی در کشور چین مستقر بوده و مدت ها است به تولید این تجهیزات در کنار بیش از یک صد و بیست محصول راه سازی خود مشغول است و به شایستگی در میان سازندگان بزرگ دنیا جای گرفته است. یکی از محصولات این شرکت تولید کننده بین المللی که از کد و شناسه مشخص برخوردار است و به آن خواهیم پرداخت، لیفتراک برقی 2/5 تن است.

در این قسمت و در ادامه توضیحات پیشین به بررسی کمی تخصصی تر این سری از تجهیزات از این سازنده چینی خواهیم پرداخت. به توضیحاتی از کلیات فنی اشاره داشته و موضوعات ویژه تری چون سیستم موتوری و انتقال قدرت و دیگر آیتم ها خواهیم پرداخت. البته چند دسته بندی کلی تر و عمومی تر وجود دارند که برای تحلیل هر دستگاه مورد کاربرد قرار می گیرند. بعد از ببان این اصول و نکات تحلیل کلیدی وضعیت دستگاه باید به ادامه توضیحات فنی مربوطه باز گردیم. چنان چه در بالا تر نیز بیان شد این بار به تحلیل لیفتراک شانتویی دیزل 2/5 تن اشاره می کنیم البته موارد مطروحه چه در مورد این محصول و چه در مورد محصولات دیگر، همگی از کاتالوگ دستگاه مذکور استخراج شده است و از این منبع عرضه می گردد.

به غیر از این سری تجهیزات، این سازنده و عرضه کننده تجهیزات صنعتی انواع دیگری از ظرفیت های کاری را نیز تولید می نماید، البته در این مبحث تنها به موضوع انواع لیفتراک شانتویی می پردازیم. شانتویی از معدود تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی و راه سازی و معدنی است. البته طبق آن چه در سایت این شرکت درج شده در بازه زمانی مشخصی با کوماتسو ژاپن هم همکاری و تعامل داشته است. البته این مورد بیشتر در مورد دستگاه لودر است.

در ادامه به بررسی محصولات شانتویی باز می گردیم البته با تاکید بر لیفتراک. دستگاه مد نظر نویسنده از ظرفیت دو هزار کیلو گرم برای انتقال بار برخوردار است. این عدد برابر با دو تن می باشد که تقریبا وزن سبکی در این رسته است. به صورت روتین دستگاه های سبک دیگر نظیر 3 تن دیزل بیشتر عرضه می شوند. لیفتراک دیزلی 2/5 تن شانتویی از موتور های قدرتمندی برخوردار است. مدل های خاصی برای موتور ها دسته بندی شده است. البته این موضوع یکی از اصول بهینه سازی مدیریت تولید و خدمات است.

با استفاده از منابع معتبری که شرکت شانتویی عرضه می نماید، می توان به تجزیه و تحلیل هر دستگاه نشست. این منابع نقطه اتکا کسب اطلاعات در شناخت لیفتراک ها می باشد. چرا که تمامی این موارد به صورت دقیق و مهندسی آنالیز گردیده است. مشتریان و کاربران قبل از تهیه دستگاه به بررسی این شاخص ها می پردازند. این برند رقبای متعدد و پر تلاشی از کشور چین نیز دارد. از جمله این رقبا می توان به برند پر قدرت و مطرح هلی اشاره داشت. به صورت امری رایج، شرکت ها تجهیزات را با اخذ سفارشات خاص نیز تولید می کنند.

محصولات سفارشی معمولا ویژگی های خاصی نیز دارند. این مشخصات به درخواست خریدار بر روی دستگاه سوار می گردد. مواردی که در این گروه جای می گیرند متفاوت هستند. مثلا نصب جک وسط با ویژگی های خاص از این جمله است. همچنین گاهی امکان نصب الحاقیه لیفتراک نیز میسر می باشد. البته برخی از این موارد به صورت ترجیحی و انتخابی توسط مشتری صورت می پذیرد. به صورت پیش فرض نیز استاندارد های جهانی در مورد این محصولات رعایت شده است. این شرکت اقدام یه تولید تجهیزات مختلف به صورت وسیعی نموده است.

یکی از روش ها مناسبی که می تواند هر مجموعه ای را در برابر تغییرات بازار همراهی نماید، در این برند رعایت شده است. این روش یکی از بهترین راه حل در برابر نوسانات تغییرات در رابطه با درخواست ها برای لیفتراک است. چرا که بسیاری از مشتریان نسبت به تقضای با بیشترین داده آماری در بازار، متقاضی تجهیزات دیگری نیز هستند. برای مثال همواره مشتریان خواهان لیفتراک شانتویی 3 تن نیستند. این به معنای عدم کار آیی دستگاه نیست بلکه معنای دیگری دارد. این جمله این معنی را به ذهن می رساند که نیاز خریدار چیزی بیشتر از دستگاه 3 تن است.

حال بهتر است به این پرسش پاسخ داده شود که چه تجهیزاتی از شانتویی تولید، و چه تجهیزاتی در ایران توزیع می شود؟ گاهی ممکن است بین محصولات تولیدی و آنچه در بازار داخلی ارائه می شود هم پوشانی کاملی وجود نداشته باشد. این موضوع ارتباط مستقیم به نوع و میزان تقاضای داخلی دارد. معمولا از این مارک لیفتراک، یعنی شانتویی تا تناژ 16تن نیز در کشور موجود است. بهتر است در این خصوص با واحد مشاوره کارشناسان تلفنی یا حضوری ارتباط برقرار نمایید. این راه بهترین راه برای کسب به روز ترین دانش در خصوص این تجهیزات است.

بهتر است در مورد تنوع این تجهیزات با این مارک تجاری صحبت کنیم. البته باید بین دستگاه های موجود در داخل و دستگاه های تولیدی کارخانه تمایز قائل شد. ادواتی که به صورت وارداتی به بازار های داخلی راه میابند می توانند برابر با کل تولیدات یک مجموعه مانند لیفتراک شانتویی باشند یا نباشند. همان گونه که توضیح داده شد این امر وابستگی کاملی به سطح و نوع تقاضا دارد.

برای پاسخ گویی به نیاز ها و تقضای مشتریان در سطوح سبک، تجهیزات سبک توزیع می گردد. البته منظور از لیفتراک های سبک دسته ای از این اقلام است که ویژگی خاصی دارند. برای مثال وزن باری این تجهیزات زیر 2 تن یا دو هزار کیلو گرم است. معمولا به دلیل کوچکی ابعاد از مزیت های مناسبی بهره مند هستند که برای کاربر جذابیت دارد. این ابعاد کوچک توانایی های خاصی به دستگاه خواهد داد.

چنان چه اپراتور دستگاه بخواهد در راه رو های و مسیر های باریک حرکت کند به راحتی می تواند. این موضوع مانور پذیری بالایی را برای دستگاه فرآهم می نماید. چنانچه این وضعیت پدیدار شود دستگاه به راحتی در راه رو های باریک حرکت می نماید. حرکت در مسیر های باریک خود، امکانی ویژه تلقی می گردد.

حرکت در مسیر های باریک شامل چند مدل از فعالیت می گردد. حرکت رو به جلو و حرکت به سمت عقب در دو جهت مخالف است. البته بحث بالا بردن بار و پایین آوردن آن نیز مطرح است. پس در مجموع به کلیه این اقدامات، اقدامات حرکتی گفته می شود. این حرکات با ابعاد ارتباط بسیار تنگا تنگی دارند. انتخاب دستگاه باید به گونه ای باشد که ابعاد انبار آن را پوشش دهد.

راهرو ها، محل های بار گیری و فواصل قفسه ها در گزینش دستگاه تاثیر دارد. تصور کنید قصد دارید دستگاه لیفتراک شانتویی خرید کنید. اول این که سعی کنید از مشورت و مشاوره مناسب استفاده نمایید. با این اقدام می توانید نسبت به چالش های پیش رو آگاه شوید. شاید در نگاه نخست، این چالش ها چندان مهم نباشند. اما اگر پاسخ مناسبی به چالش های پیش رو داده نشود، مشکل ساز خواهد بود. این مشکلات بعد ها در زمان استفاده از دستگاه خود نمایی خواهند کرد. البته بعضی نیز در همان ابتدا خود را نشان می دهند.

برای مثال تصور کنید بدون دریافت مشاوره شخصی دستگاهی را تهیه نموده است. اگر درهمان ابتدا نکاتی را در نظر نگرفته باشد، مشکل از ابتدای ورود دستگاه آغاز خواهد شد. تصور کنید هزینه های زیادی برای خرید شده است اما دقت لازم صورت نگرفته است. مثلا ابعاد دستگاه و انبار انطباق ندارند. این موضوع اگر چه چندان به مباحث فنی ارتباط ندارد اما مهم است. اهمیت آن از این روی است که اساسا امکان فعالیت را منتفی می کند. در نظر بگیرید دستگاهی را که باید در محیطی کوچک فعالیت کند.

بزرگ تر بودن دستگاه در مقایسه با ابعاد محیط امر شگفت انگیز است. یکی از موارید که در ایمنی دستگاه نقش دارد، سرعت حرکت است. معمولا لیفتراک ها به دلیل وزن بالا در این مورد حساسیت دارند. منظور از حساسیت دقیقا چه چیزی می تواند باشد؟ اگر سرعت این تجهیزات بیش از حد استاندارد باشد امکان بروز حادثه وجود دارد.

لذا سرعت حرکت لیفتراک که در کاتالوگ ها هم قید می شود از یک میزان مشخصی تجاوز نمی کند. علت این موضوع همان طورکه اعلام شد، ایمنی می باشد. سرعت بالا بروز حادثه را تشدید می نماید. پس ایمنی در حرکت از نکات اساسی است که باید رعایت شود. اهمیت این موضوع بسیار بالا است. این موضوع را در زمان آموزش به اپراتور کاملا منتقل می کنند.

البته باید بدانیم که استفاده از رانندگان، بدون گذراندن دوره های رانندگی لیفتراک غیر مجاز است. پس  حتما از اپراتور های دارای صلاحیت استفاده نمایید. عدم به کار گیری این افراد می تواند نتایج منفی را به دنبال داشته باشد. در صورت بروز حادثه نیز این مشکلات چند برابر خواهد شد. پس حتما از افرادی که گواهینامه لیفتراک دارند استفاده نمایید.