لیفت سنتر افتخار دارد به عنوان نمایندگی لیفتراک و نیز تامین کننده انواع ماشین آلات انبار داری ، قطعات یدکی و نیز شارژر و باطری های صنعتی با در اختیار داشتن سال ها تجربه در امر خرید لیفتراک و فروش لیفتراک جهت تحقق اهداف عالی سازمانی مشتریان گرانقدر این مجموعه ، که سرمایه اصلی ما محسوب می شوند ، زمینه را جهت ایجاد و توسعه مجموعه ای متخصص و ماهر جهت ارائه هرچه بهتر خدمات با کیفیت عالی و مثال زدنی فرآهم کرده است .

از جمله خدمات بازرگانی که امکان آن توسط این مجموعه با سرمایه گذاری های کمی و کیفی مناسب مهیا شده است خدمات فروش نقد و اقساطی با بهترین و مطلوب ترین شرایط و نیز با نازل ترین و مناسبترین قیمت ها می باشد .

از سرمایه های مدرن و قابل توجه لیفت سنتر نیروی انسانی ماهرو کارشناسان مجرب آن است که طی فرآیند های آموزشی و تجارب کاری در که حقیقت گوهر های کمیاب سازمانی هستند ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشند .

از جمله دستگاه های لیفتراک که خدمات فروش و پس از فروش آن توسط این مجموعه پوشش داده می شود می توان به برند های زیر اشاره کرد :

لیفتراک تویوتا

لیفتراک هیوندای

لیفتراک هلی

لیفتراک کوماتسو

و… می باشد که که این شرکت قابلیت عرضه برند های مذکور را در انواع تناژ های مختلف و نیز نیروهای محرکه گوناگون از جمله انرژی برق، دیزل و دو گانه سوز را دار می باشد همچنین به منظور آشنایی بیشتر با انواع برند های لیفتراک و دیگر کالا ها و خدماتی که در سبد محصولاتی این مجموعه قرار دارند می توانید به صفحات تخصصی هر بخش مراجعه نموده و یا به منظور دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات به روز و تکمیلی با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید .

در خلال سالها فعالیت افتخار داریم که مهمترین و گران سنگ ترین سرمایه کسب شده ، مشتریان عزیزی است که ما را با اعتماد خود حمایت کرده اند.

« اعتماد شما بهترین سرمایه ما »