پالت تراک

پالت تراک برقی که اصطلاحا جک پالت برقی هم نامیده می شود ، عملیات بالابری و حرکت را بوسیله باطری 24 ولت با آمپر ساعت صنعتی تغذیه و الکترو موتورهای حرکت و پمپ دستگاه از طریق بردهای‌ الکترونیکی و دسته فرمان کاملا ارگونومیک ، کنترل و هدایت می شوند . این ماشین با نام های دیگری نظیر لیفتراک برقی یا بالابر برقی یا پالت بر برقی نیز در صنعت ایران شناخته شده است . پالت تراک برقی با توجه به نیاز شرکت‌ها در انواع سکودار و بدون سکو و در تناژهای 1/5 و 2 و 2/5 تن طراحی و تولید می گردد . این نوع دستگاه‌ها سبب سرعت بخشیدن به جابجایی محصولات یا مواد اولیه در مسافت‌ های طولانی می گردد .

انواع پالت تراک

پالت تراک بدون سکو

این نوع پالت تراک بدون سکو بوده و نسبت به مدل سکو دار از قیمت کمتر و راحتی کمتری برخوردار است. هدف از طراحی چنین دستگاهی انجام سریع تر امور محوله نسبت به مدلهای دستی و جابجایی بارهای سنگین می باشد .

اطلاعات بیشتر

پالت تراک سکودار

این نوع از پالت تراک ها که بوسیله دارا بودن سکو از دیگر انواع این مدل دستگاه ها متمایز می شوند به منظور راحتی بیشتر اپراتور طراحی و ساخته شده اند چرا که امکان ایستادن و حرکت همزمان کاربرد و دستگاه را فراهم نموده اند که سبب افزایش تمرکز و راندمان کاری نیروی انسانی در زمان کار با دستگاه می شود .

اطلاعات بیشتر