HYUNDAI- liftcenter

« لیفتراک هیوندا – لیفتراک هیوندای – لیفتراک هیوندایی »

لیفتراک هیوندای با ظاهری  عالی  و با ظرافت، همراه با قدرت بسیار مطلوب  و کیفیتی به یاد ماندنی است. قدرت و آلایندگی بسیار پایین لیفتراک هیوندای در هر شرایط کاری و محیطی رضایت کاربر و مشتری را به همراه دارد. به انجام  رساندن پروژه کاری با لیفتراک هیوندای در هر شرایط زمانی و مکانی همیشه مورد پسند خواهد بود.

تاریخچه لیفتراک هیوندای به داستان پر اوج و فرود صنایع سنگین هیوندای بازمی گردد که پس از رویارویی و حل نمودن مشکلات تبدیل به شرکتی معتبر و قابل اعتماد شده است. صنایع سنگین هیوندای (HHI) داستان پیچیده و بلندی دارد در خصوص صنایع سنگین که می توان شروع  آن را از سال ۱۹۷۲ یافت که اولین کارخانه کشتی سازی هیوندای شروع به فعالیت کرد.

از زمان  اولین فعالیت صنایع سنگین هیوندای، آنها شرکت صنایع تلفیقی سنگین را در 6 دسته تقسیم بندی نمودند: کشتی سازی، مهندسی کارخانجات صنعتی، مهندسی دور از ساحل، موتور و ماشین آلات، سیستم های الکترو الکتریک، تجهیزات ساخت و ساز و لیفتراک هیوندای.

موفق بودن صنایع سنگین هیوندای وابسته به بنیان گذار خود چانگ جو یانگ و عقیده فلسفی وی بود: ، تفکر مثبت، حرکتی تزلزل ناپذیر و خرد خلاق  می باشد. با پایبندی و الگو سازی چنین تفکراتی است که شرکت لیفت سنتر نیز  خواهان این است که خود را تحت عنوان عرضه کننده محصولات هیوندای پیشگام سازد و تلاش بی نظیری در خصوص فورش و پشتیبانی و حمایت از بخش فروش لیفتراک هیوندای انجام دهد.

لیفت سنتر با همراهی کارمندان مسئولیت پذیر ، خلاق و کوشا در فضایی رقابتی و مشتری مدار خود را ملزم به اجرای نظریات هیوندای در بخش فروش لیفتراک هیوندای می داند. چشم انداز و برنامه های هدفمند شرکت لیفت سنتر به گونه ای طراحی شده است که به عنوان بهترین عرضه کننده لیفتراک هیوندای و فروش  لیفتراک هیوندای در کشور ( نمایندگی لیفتراک هیوندای در ایران ) تبدیل شود.

می دانیم که باید در این راه استوار و محکم گام برداشته و با ارائه خدمات کیفی عالی به این برنامه و چشم انداز در مورد لیفتراک هیوندای  جامه عمل بپوشانیم.لیفت سنتر صبورانه و آگاهانه با پیروی از فسلفه هیوندای در مورد لیفتراک هیوندای این هدف را با همیاری مشتریان و جلب نظر استفاده کنندگان لیفتراک هیوندای با ارائه خدمات بی نظیر محقق خواهد نمود.

امیدواریم مشتریان خود را در زمینه  لیفتراک هیوندای چه فروش لیفتراک هیوندای . چه مبحث قیمت لیفتراک هیوندای و چه خدمات لیفتراک هیوندای خرسند و یاری نماییم.

لیفتراک هیوندای

فروش لیفتراک هیوندای

قیمت لیفتراک

لیفتراک هیوندایی

فروش لیفتراک هیوندایی

لیفتراک هیوندا، لیفتراک برقی هیوندای

شرکت لیفت سنتر ارائه دهنده و عرضه کننده محصولات متنوعی از لیفتراک هیوندای می باشد که یکی از اقلام این سبد محصولی لیفتراک هیوندای، لیفتراک برقی هیوندای در انواع مدل سه چرخ و چهار چرخ با تایر کوشن و پنوماتیک می باشد.

لیفتراک برقی هیوندای از لحاظ ارگونومیک، سرویس پذیری، سواری و سهولت استفاده و و کیفیت و پایداری در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد، از جمله مکان هایی که لیفتراک برقی هیوندای قابلیت استفاده بالایی دارد می توان به انبارها، سرد خانه ها، مراکز توزیعی کارخانه ها و اماکن تولیدی را نام برد.

از جمله امکانات لیفتراک برقی هیوندای می توان به قابلیت کارکردی انتخابی سیستم ترمز وت دیسک، مانیتور LCD با امکان نمایش کدهای خطا ، فرمان با نیروی هیدرواستاتیک، افزایش زوایه خم شدن دکل به طرفین ، سیستم ضد عقبگرد در شیب ها ، سرعت حرکتی بیشتر و قابلیت بالا رفتن از شیب و سیستم تشخیص حضور اپراتور (OPSS)  اشاره کرد.

لیفتراک برقی هیوندای با دارا بودن سیستم کنترل صد در صد AC  علاوه بر کاهش کمیت تعمیراتی و هزینه های تعمیرات و نگهداری سایر قسمت های الکترونیک باعث می شود تا باتری لیفتراک در هنگام ترمز کردن مجددا شارژ شود که تاثیر بسزایی در میزان بک آپ باتری لیفتراک در لیفتراک برقی هیوندای دارد.

الحاقیه ساید شیفتر در کلیه محصولات لیفتراک هیوندای نصب می باشد که لیفتراک برقی هیوندای هم از این مزیت برهره مند است.

جهت اطلاع از شرایط فروش لیفتراک و قیمت لیفتراک هیوندای با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

فروش لیفتراک هیوندای، فروش لیفتراک هیوندایی، فروش لیفتراک هیوندا، فروش لیفتراک برقی هیوندای، فروش لیفتراک برقی هیوندایی، فروش لیفتراک برقی هیوندا.

کارکرد لیفتراک هیوندای

موتور گواهی شده EPA اینترن تایر IV- فرمان نیروی هیدرواستاتیک، سیستم جذب هوای بالا، سرعت حرکت سریع تر و توانایی صعود، فیلتر هوای مانیتور الکترونیکی، پنل سوییچ کارکرد ابزار مرکزی، رادیاتور آلومینیوم با حفاظ گرما، دسترسی سریع سرویس برای بررسی روزانه مایع، سوپاپ ایمنی مخزن سوخت، سیستم ترمز دیسک تر، کابین و کولر ( آپشن ) از جمله ویژ گی های لیفتراک هیوندای می باشد.

 ارگونومی لیفتراک هیوندای دیزلی (لیفتراک هیوندای دیزل- لیفتراک دیزل هیوندای)

صندلی قابل تنظیم کاملا معلق، پنل مانیتور ضد آب، ابزارسنج هایی که به سادگی در محدوده دید اپراتور قرار دارد، پدال هایی کاملا دارای موقعیت ارگونومیک، اهرم های کنترل هیدرولیک، مونتاژ فرمان قابل تنظیم ۴۰درجه ای چراغ های ترکیبی عقب و جلو ، زیرکف لاستیکی غیرلغزنده.از ویژگی های لیفتراک هیوندای دیزلی ( لیفتراک هیوندای دیزل- لیفتراک هیوندا دیزل- لیفتراک هیوندایی دیزل ) می باشد.

اگر قصد خرید لیفتراک هیوندای در هر مدل و نیروی محرکه ای را دارید، با شرکت لیفت سنتر عرضه کننده لیفتراک هیوندای تماس بگیرید.

شرکت لیفت سنتر عرضه کننده لیفتراک هیوندای، لیفتراک دیزل هیوندای، لیفتراک دیزلی هیوندای، لیفتراک برقی هیوندای، لیفتراک دوکانه سوز هیوندای.

برند تویوتا ژاپن ، برند کوماتسو ژاپن ، برند شانتویی چین ، برند هلی چین  و … از دیگر موارد قابل فروش توسط واحد فروش در این مجموعه می باشد .

HYUNDAI- diesel 3- liftcenter

لیفتراک هیوندای دیزلی- تا ظرفیت 3/5 تن

دریافت کاتالوگ لیفتراک هیوندای دیزلی- تا ظرفیت 3/5 تن

HYUNDAI- electric forklif- liftcenter

لیفتراک هیوندای برقی- با ظرفیت 2/2 الی 3/2 تن

دریافت کاتالوگ لیفتراک هیوندای برقی- با ظرفیت 2/2 الی 3/2 تن

HYUNDAI- 3- lift center

لیفتراک هیوندای دوگانه سوز- تا ظرفیت 3 تن

دریافت کاتالوگ لیفتراک هیوندای دوگانه سوز- تا ظرفیت 3 تن

HYUNDAI- diesel- 5- lift center

لیفتراک هیوندای دیزلی- با ظرفیت 3/5 الی 5 تن

دریافت کاتالوگ لیفتراک هیوندای دیزلی- با ظرفیت 3/5 الی 5 تن

HYUNDAI- diesel forklift 7- lift center

لیفتراک دیزل هیوندای- تا ظرفیت 7 تن

دریافت کاتالوگ لیفتراک دیزل هیوندای- تا ظرفیت 7 تن

HYUNDAI-diesel-forklift-16-lift-center

لیفتراک دیزل هیوندای- با ظرفیت یازده الی شانزده تن

دریافت کاتالوگ لیفتراک دیزل هیوندای- با ظرفیت یازده الی شانزده تن

HYUNDAI- 25_ lift center

لیفتراک دیزل هیوندای- تا ظرفیت 25 تن

دریافت کاتالوگ لیفتراک دیزل هیوندای- تا ظرفیت 25 تن

لیفتراک هیوندای

 « آشنایی با لیفتراک هیوندای دیزل 2 تن 20D-7E  »

این دستگاه ساخت شرکت هیوندایی کره می باشد که تحت عنوان مدل 20DF-7  می باشد ، شایان ذکر است نیرو و انرژی محرکه این دستگاه از از طریق سوخت گازوئیل تامین می شود که به همین علت به این مدل از دستگاه ، دستگاه دیزل می گویند ، از جمله ویژگی های دیگر این دستگاه ظرفیت قابل حمل آن است که برابر با 2000 kg یا 2 تن می باشد ، همچنین ویژگی دیگر این دستگاه فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک آن است که برابر با 500 mm  می باشد ، ارتفاع بالابری این دستگاه که در کاتالوگ آن قید شده برابر با 4700 mm  است که این عدد بالاترین میزان و رقم بالابری این دستگاه می باشد ، از جمله موارد دیگر مشخصات و ویژگی های این دستگاه ارتفاع دکل آن در حالت بسته ( عمودی ) می باشد که این مورد یعنی ارتفاع دکل در حالت بسته برابر با عدد 2175 mm  است ، قابل ذکر است تمام این مشخصات ذکر شده ، از کاتالوگ دستگاه استخراج شده است .

در ادامه به ارائه توضیحات کامل تری در خصوص این دستگاه خواهیم پرداخت ، نوع موتوری که در لیفتراک هیوندای 2 تن دیزل کانتینر رو استفاده شده است شامل موتور Hyundai  می باشد ، نوع سوختی که در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد ، سوخت گازوئیل است ، همچنین این ماشین مجهز به دکل سه مرحله ای کانتینر رو نیز می باشد ، از نکات دیگری که در رابطه با این دستگاه می توان به آن اشاره کرد و برای حرکت در محل انبار نیز اهمیت دارد عرض این ماشین است که براببر با 1160 میلیمتر می باشد ، همچنین از موارد حائز اهمیت دیگر که جزء فاکتور های مهم به حساب می آید شعاع گردش دستگاه است که برابر با 2260 میلیمتر است ، ارتفاع بالابری این دستگاه بر اساس موارد مندرج در کاتالوگ آن برابر با رقم 4700 میلیمتر می باشد و دکل این ماشین در بالا ترین نقطه آن برابر با 5885 میلیمتر می باشد ، همچنین قابل توجه است که ارتفاع دکل این دستگاه در پایین ترین نقطه آن برابر با عدد 2175 میلیمتر می باشد ، زاویه دکل این لیفتراک در توانایی حرکت به هر دو سمت جلو و عقب عددی معادل 6 درجه را نمایش می دهد . از جمله مشخصات دیگر این دستگاه  طول شاخک آن می باشد که بر حسب مشخصات فنی مندرج در کاتالوگ مربوطه برابر با رقم 1050 میلیمتر است . همچنین از موارد و فاکتور های مهم دیگری که در زمان بررسی فنی دستگاه و در هنگام خرید باید لحاظ شود فاصله مرکز ثقل تا تکیه گاه شاخک است که این مورد در این دستگاه معادل عدد 500 میلیمتر است ، شایان ذکر است لاستیک به کار رفته در این ماششین از نوع بادی بوده اما به صورت سفارشی قابل تغییر می باشد .

خوانندگان محترم باید توجه داشته باشند که از موارد مهمی که از لحاظ فنی در زمان تصمیم گیری برای خرید لیفتراک باید به آن توجه شود و مد نظر قرار گیرد موضوع فضایی است که دستگاه در داخل محیط انبار با قفسه بندی های مشخص ، به این فضا نیاز دارد تا بتواند در فواصل موجود میان قفسه بندی انبار حرکت نماید و وظایف مورد درخواست و انتظار را انجام دهد ، که در این خصوص ،  موضوع راهرو مورد نیاز برای حرکت با پالت ، آن هم پالتی به ابعاد 12000 * 1000 میلیمتر مطرح است این ابعاد برای این مدل از لیفتراک هیوندای عدد و رقمی برابر با 4128 میلیمتر را در کاتالوگ مربوط به این دستگاه نشان می دهد . از دیگر مواردی که در کاتالوگ و مشخصات فنی مربوط به این وسیله ذکر گردیده است و از جمله موارد با اهمیت در خصوص کار کرد و مشخصات و مختصات فنی دستگاه می باشد ، سر فصل سرعت حرکت آن به ویژه سرعت حرکت لیفتراک بدون داشتن بار می باشد که این مورد ( سرعت حرکت دستگاه بدون بار ) برابر با عدد 17.6 کیلومتر بر ساعت می باشد . از جمله شاخص های دیگری که باید در مورد آن اطلاع داشت و از موارد تا حدودی قابل اهمیت می باشد ، مبحث وزن دستگاه است که با توجه به اطلاعات مندرج در مشخصات فنی این مدل از دستگاه های لیفتراک هیوندایی ، وزن این دستگاه برابر با 3624 کیلو گرم می باشد . ممکن است لازم باشد  در ادامه مطالب ارائه شده ، در رابطه با سیستم ترمز این مدل از دستگاه های نیز توضیحاتی کوتاه و مختصر ارائه گردد، چرا که این سیستم به نوعی تامین کننده ایمنی دستگاه ، اپراتور ، بار و محیط کار نیز می باشد و از بروز حادثه جلوگیری به عمل می آورد ، طبق مختصات و مشخصات فنی ، این مدل از دستگاه ها با برند هیوندای از سیستم ترمز دیسک و پلیت استفاده می کنند .

شاید یاد آوری و اشاره به این نکته که این دستگاه ، یعنی لیفتراک هیوندایی دو تن دیزل کانتینر رو ، مجهز به یک مجموعه تجهیزات استاندارد می باشد نیز خالی از اهمیت نباشد ، لذا در ادامه مطلب به تعدادی از این تجهیزات استاندارد مربوط به این مدل اشاره خواهد شد ، از جمله مواردی که در مجموعه تجهیزات استاندارد این ماشین استفاده شده است حفاظ بالای سر راننده می باشد و هدف از آن جلوگیری از وارد آمدن آسیب به کاربر و اپراتور دستگاه بوده و  از جمله این محافظت ها ، می توان به حفظ ایمنی و سلامت کاربر در زمان سقوط بار بر روی محل قرار گرفتن اپراتور اشاره نمود ،همچنین از آیینه های جانبی به عنوان دیگر تجهیزات استاندارد همراه دستگاه می توان نام برد که بیشتر به منظور داشتن تسلط  مضاعف بر محیط اطراف توسط کاربر مورد استفاده قرار می گیرد ، شایان ذکر است از دیگر تجهیزات و لوازم استانداردی که در این ماشین استفاده شده است می توان به چراغ های راهنما اشاره نمود که برای تعامل بهتر با محیط مورد استفاده قرار می گیرند ، فاکتور و مشخصه ی دیگری که از جمله مزایای این دستگاه نیز به حساب می آید و همچنین زیر مجموعه ای از مجموعه تجهیزات استاندارد این مدل از دستگاه های لیفتراک هیوندای می باشد ، می توان به صندلی قابل تنظیم راننده که تسلط و راحتی بیشتری را برای اپراتور دستگاه فرآهم می آورد اشاره نمود .

از موارد و دیگر آیتم ها و تجهیزات استانداردی که در این ماشین به کار گرفته شده است و می توان به اشاره نمود چراغ جلو می باشد که در شرایطی که به دلیل تاریکی یا نامناسب بودن نور محیط کار انجام فعالیت کاری و به کار بردن ماشین آلات با مشکل مواجه می شود ، باعث بهبود سطح دید راننده در محیط کار و تسلط بیشتر وی به نحوه و فرآیند انجام کار می گردد ،زمانی که صحبت از تجهیزات استاندارد میشود ، موردی که حتما باید به آن اشاره نمود و توضیحاتی در خصوص آن ارائه نمود ، مبحث صفحه نمایش با علائم می باشد که خود به چند دسته تقسیم می شود که در رابطه با این مدل از دستگاه ها توضیحاتی در خصوص انواع این صفحه نمایش ها ارائه خواهد شد ، همان گونه که بیان گردید یکی از تجهیزات استاندار بسیار مهم و کارآ که موجبات تسلط بیشتر کاربر را بر روی دستگاه ، کار و محیط کار فرآهم می آورد ، صفحه نمایش با علائم می باشد که می توان به گیج دمای آب ، ساعت شمار ، چراغ هشدار اتمام سوخت ، چراغ هشدار کاهش فشار روغن موتور و … اشاره نمود که در کاتالوگ این مدل از دستگاه لیفتراک هیوندا نیز به آن ها اشاره شده است ، همچنین از دیگر اقلام و تجهیزات استاندارد همراه دستگاه که شاید مورد ساده ای هم باشد می توان به زیر پایی موجود در آن اشاره نمود .

چنان چه بخواهیم از دیگر اقلام و تجهیزات گوناگون  این دستگاه که در حقیقت زیر مجموعه ای از تجهیزات استاندارد آن به حساب می آیند ، نام ببریم ، بر اساس آن چه که در کاتالوگ این مدل از دستگاه ها به آن اشاره شده است ، می توان از سینی پشت بار ، نام برد . قابل توجه و شایان ذکر است که در این مدل دستگاه هیوندا ، بر اساس اطلاعات درج شده در مشخصات و راهنمای فنی و کاتالوگ آن ، از مجموعه فرمان تسلکوپی به عنوان دیگر تجهیزات و اقلام استاندارد استفاده شده است . همچنین  از دیگر موارد و اقلام استانداردی که علاوه بر کار آیی برای کاربر و اپراتور ، به سایر کارکنانی که در محیط کار و انبار که همان محل تردد و فعالیت دستگاه لیفتراک هیوندای می باشد ، حضور داشته و مشغول انجام وظایف خود هستند ، در مورد حضور و حرکت دستگاه اطلاع رسانی می کند ، می توان به آزیر دنده عقب دستگاه اشاره نمود .موضوعات دیگری که به عنوان آخرین نکات در توضیح مشخصات فنی این دستگاه ( بر اساس کاتالوگ دستگاه ) شاید بتوان از آن ها نام برد ، اقلام مربوط به موضوع تجهیزات اضافی این ماشین می باشد که می توان به عنوان نمونه به ساید شیفتر موجود بر روی دستگاه اشاره نمود و از آن نام برد . از مزایا و ویژگی های مهم این مدل از دستگاه ها باید به کانتینر رو بودن آن ها اشاره نمود که امتیاز بسیار مهمی برای آن تلقی می گردد ، همچنین در ارتباط با این خصوصیت دستگاه می توان به ارتفاع بالابری آزاد آن که 995 میلیمتر بوده و بدون افزایش ارتفاع و سطح دکل صورت می پذیرد ، اشاره داشت .

به منظور آشنایی با خدمان لیفت سنتر در خصوص تجهیزات سنگین راه و معدن و نیز قطعات  مکانیکی و برقی ، با واحد فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید .


 « آشنایی با لیفتراک هیوندای دیزل 2/5 تن 25D-7E  »

لیفتراک دیگری که تولید شرکت Hyundai کره جنوبی و صنایع سنگین آن است، دستگاهی با سوخت دیزل و ظرفیت کاری اسمی 2/5 تن یا 2500 کیلوگرم است که به صورت اختصاصی با نام مدل 25D-7E نامیده می شود و تمامی مواردی که بیان خواهد شد بر اساس راهنمای فنی و کاتالوگ خود شرکت کره ای و مختص همین مدل می باشد. برای تشریح گسترده مدل های مختلف لیفتراک هیوندا اشاره به این نکته ضروری است که هر رده وزنی از این برند نام آشنا و بین المللی دارای زیر مجموعه و رده بندی خاصی به لحاظ تیپ و مدل دکل است که موجبات تغییر در مشخصات فنی دستگاه های هم خانواده را از یک سو و فرآهم شدن گستره ای وسیع از دستگاه های لیفتراک را از سوی دیگر فرآهم می نماید که سبب ایجاد گزینه ها و انتخاب های بسیار با قابلیت تطابق بیش از پیش تجهیزات با نیاز های خریداران می شود. این لیست عریض و طویل درست است که از طرفی باعث شده گزینه های موجود و در اختیار مشتریان با توجه به نیاز هایشان گسترده شود، ولیکن خود این موضوع لزوم استفاده از کارشناسان و افراد حرفه ای برای راهنمایی مشتری و انطباق نیاز وی با خرید را ضروری ساخته است.

از جمله ویژگی های عمومی این وسیله نوع کاربری آن است، حال این مفهوم جه معنای دقیقی دارد؟ در میان وسایلی که برای امر انبار داری وحمل و نقل بار و کالا در محل تولید و توزیع کارخانه ها مورد بهره برداری قرار می گرند انواع مختلفی از تجهیزات سبک و سنگین با کار بری های متنوع استفاده می شوند. از جمله این وسایل می شود به استاکر برای نمونه اشاره کرد که نوع کاربری آن که مربوط به مبحث ارگونومی است شامل ایستادن بر روی پلت فرم (سکو) و یا راه رفتن به دنبال دستگاه می شود پس منظور از نوع کاربری همان وضعیتی است که کار بر و اپراتور در زمان استفاده از دستگاه در آن حالت قرار می گیرد، در این لیفتراک وضعیت کار بری به صورت نشسته بر صندلی است که از جمله بهترین و راحت تری و سازگار ترین شیوه های هدایت و هماهنگی با انسان است. برای روشن تر شدن این موضوع برای اذهان مخاطبان باید به نمونه دیگری که شامل چند وضعیت کاربری است اشاره و آن را مورد بررسی قرار دهیم، از جمله دستگاه ریچتراک که دارای دو وضعیت و پلت فورم ایستاده و نشسته بر روی صندلی است که خریداران باید با توجه به وضعیت کاری خود به جهت حفظ سلامتی کاربر اقدام به تهیه مدل مناسب نمایند. به دلیل کاربری این وسیله در مدت زمان های طولانی و شیفت های کاری متمادی، بهترین حالت کاربری آن، استفاده از صندلی است که راحتی کار را برای راننده فرآهم می کند و وی می تواند زمان بیشتری را بدون خستگی و آسیب دیدگی به انجام رویه کاری بپردازد. این تولیدات محصول کشور کره جنوبی هستند و از لحاظ استاندارد کاری و تولید در سطح بالای جهانی قرار دارند و از خدمات بسیار مناسب پس از فروش برخوردار هستند و بازده مطلوبی از نظر رضایت مشتریان و کاربران دارند.

موارد دیگری هم در رابطه با آشنایی کلی و عمومی با این نوع خاص از تولیدات این مارک وجود دارند شامل مواردی نظیر ابعاد و مشخصات جزئی تر آن، انواع ارتفاع و نوع دکل های قابل نصب و حتی نصب شده بر روی هر مدل. به همه این آیتم ها به صورت کاملا دقیق و عددی اشاره خواهد شد و موارد دیگر نیز به همین صورت مورد توجه قرار خواهند گرفت، البته تمامی این مندرجات عددی از کاتالوگ های مربوطه استخراج شده است.

اکنون با موارد مطرح شده به بررسی دستگاه لیفتراک هیوندای دیزل 2/5 تن ادامه می دهیم. تیپ این سری ماشین آلات ساخت کره جنوبی در بالا تر هم ذکر شد 25D-7E می باشد که با تغییر مدل معمولا یک سری تجهیرات جانبی به آن اضافه و تغییرات در ابعاد کوچک فنی در دستگاه ها ایجاد می شود، البته این امر به صورت معمول صورت می پذیرد. این لیفتراک یکی از محصولات از میان سبد گسترده محصولات انبارداری شرکت هیوندای واقع در کشور کره جنوبی است که آوازه جهانی آن را هر شخصی شنیده است.

تیپی که طراحی برای آن انجام شده تحت عنوان 25D-7E شناخته می شود که به صورت روتین در هر تغییر مدل تغییرات کوچک در مباحث فنی و ظاهری در دستگاه اعمال می شود. نوع سواری یا به عبارت قابل فهم تر نوع تجهیزات و سیستم پیشران که در به کار گیری سیستم هیدرولیک نیز یاری رسان است از نوع دیزل یا سیستم های مبتنی بر استفاده از سوخت گازوئیل است که از ویژگی های خاص آن بسیار صحبت شده است و به برخی موارد مثبت که سبب ایجاد قدرت مضاعف می شود نیز اشاره شده است. این محصولات اصل کره بوده و مدارک لازم نیز در این خصوص به خریداران عرضه می شود. موتور و گیربکس به کار رفته از بهترین های موجود است که برای هر لیفتراکی نقطه قوت است. مشخصات فیزیکی و ریاضی و همین طور نام سازنده این قسمت ها در کاتالوگ لیفتراک مندرج و نوشته شده است. البته قسمتی هم وجود دارد که دستگاه ها را بر محور انواع دکل که خود چندین مدل دارد تقسیم نموده است. به عنوان نمونه یکی از رایج ترین های این موضوع، با عنوان دسته بندی لیفتراک به دو مدل با قابلیت رفتن داخل کانتینر و بالعکس آن است.

این وزن کاری به گونه ای است که در رتبه بندی وزنی ماشین آلات در گروه وزن های میانی وفرعی قرار دارد. به صورت آماری اگر این قضیه را تحلیل کنیم معمولان وزن های کاری بین سه تا پنج تن و گاهی هفت تن گستردگی بیشتری دارند. البته تجهیزات دیزلی با ظرفیت اسمی قابل حمل سه تن در میان پر طرفدار ترین ها قرار دارند. تنوع بسیار بالا در کشو و ارتفاع دکل بالا بری لیفتراک مدل های داخلی متفاوتی را برای کاربر بر حسب درخواستش فرآهم کرده است. به عنوان نمونه و بیان موردی این موضوع می توان به کاربرانی اشاره داشت که نیازمند استفاده از ادواتی با قابلیت حرکت داخل کانتینر حمل بار هستند. مدل های کانتینری با استفاده از تجهیزات اضافه و استاندارد های ابعادی رعایت شده در طراحی و ساخت از این مزیت بهره می برند. ابعاد  دستگاه از نظر شاخص ارتفاع در زمان بستن دکل به 2200 میلیمتر می رسد.

فرآهم شدن این حالت نیاز مند چند ویژگی دیگر است. از جمله نصب تجهیزاتی نظیر جک فیری لیفتر که مختصاتی دارد. این وسیله جانبی امکان افزایش میزان بالا بری آزاد را به ماشین می دهد. وظیفه این وسیله الحاقی کاملا مشخص است و موجبات و بستر ایجاد توانایی بارگیری در محل های بسته را میسر می کند. به واقع این دستگاه باعث می شود که کاربر بدون افزایش ارتفاع دکل بارگیری و تخلیه را انجام دهد.

یه صورت واضح تر کار این الحاقیه فرآهم کردن بار گیری بدون افزایش ارتفاع دکل می باشد. به راحتی با این وسیله می توان در داخل کانتینر یا فضا های بسته به انجام مانور و بارگیری پرداخت. معمولا این ادوات الحاقی تا یک متر و بیش تر امکان بالابری آزاد را فرآهم می نماید.

در قسمت های ابتدایی این تار نما امکانات خاصی برای مشتریان مهیا شده است. این موضوع شامل درج لینک کاتالوگ های فنی و مشاوره ای با بروز ترین داده ها می باشد. اطلاعاتی که در نوشتار های گوناگون درج می شود، منبع استخراج آن ها همین داده هایی است که از طرف شرکت سازنده منتشر می شود.

اطلاعات فنی در برگیرنده طیف وسیعی از مولفه های تصمیم ساز است. مواردی همچون ابعاد، موتور، گیربکس، هیدرولیک، دکل و غیره بررسی تکمیلی شده اند. این مولفه های در صورت بیان شدن دقیق کمک شایانی در خود آموزی و آشنایی با دستگاه دارد. اطلاعاتی که در جداول کاتالوگ ها درج می شود نقش مستقیم در انتخاب و گزینش ایفا می کند. چرا که منتقل کننده جامع ترین داده های آماری و فنی لیفتراک هیوندا است. این اطلاعات به طور حیرت آوری دقیق و مهندسی می باشد. دقت و میزان دقیق ریاضی موارد و مولفه های قید شده بسیار مهم است. هیوندای برندی شناخته شده در سطح جهان است. این امر فقط مختص تجهیزات انبار داری نیست بلکه صنعت خودرویی را نیز شامل می گردد.

پس یکی از نخستین گام های آشنایی با ادوات انباری راهنمای فنی و معرفی دستگاه است. پس در لحظه اول و نخستین گام این موارد را بررسی بفرمایید. چرا که با جامع ترین منابع مطالعات ماشین ها سر و کار داریم. علت این موضوع تدارک دیدن آن توسط مهندسین سازنده است. این دسته از افراد آشنا ترین ها به این دستگاه ها می باشند. چرا که خود سازنده و طراح اصلی محصولات لیفتراک هیوندای هستند. بنا بر این بیش ترین داده های عملیاتی و دقیق را گرد آوری می نمایند. لذا توصیه اکید بر مطالعه این دفترچه ها می باشد.

گرایش به لیفتراک دیزل به صورت معمول بر روی سه تن می باشد. البته این امر بدان معنا نیست که سایر اوزان کار بردی ندارد. بلکه تاکید بیش تر بر انجام کار های سبک تا تناژ 3 تن می باشد. در کل معمولا بازار دستگاه های سبک و متوسط از فرآوانی آماری بیش تری برخوردار است. در سبد محصولات این برند وزن های کاری مختلفی موجود می باشد. تنوع تولیدات روشی مطلوب و مناسب است و در حقیقت سیاستی تطبیق پذیر با درخواست های متغییر بازار است. این روش و این تدبیر سبب می شود تا طیف وسیعی از مشتریان مورد پوشش قرار گیرند. در حقیقت نمی توان نیار های همه رشته های صنعتی را یکسان انگاشت. این امر زمینه و بستر گسترش تنوع و اساس آن را ایجاد نموده است.

قطعا وجود تنوع در ساخت و تولید و طراحی لیفتراک های هیوندا خود به تنهایی موجبات پیشرفت را فرآهم می کند. تولید ابزار های صنعتی در این حد از فن آوری نیازمند سازگاری با الزامات روز است. سازگاری که از هر تولید کننده و صنعت گری بر نمی آید و نیازمند بودن در میان برند های مطرح جهانی است. قطعا برند هیوندای واجد چنین استاندارد های عالی می باشد. مواردی همچون کیفیت، خدمات پس از فروش، مشتری مداری و پشتیبانی خریدار در این دسته قرار دارند.

زمانی که صحبت از انواع دستگاه ها و تنوع در آن ها می شود منظور چیست؟ جواب این پرسش ساده است، منظور داشتن انواع گوناگون و مختلفی از لیفتراک ها می باشد، که هر کدام مقاصد کاری به خصوصی دارند. مقاصد کاری که خود تابعی از چند فاکتور می باشند. فاکتور ها را اگر بخواهیم برشماریم باید به این موارد اشاره داشته باشیم. یکی از مهم ترین های این دسته، محیط و ساختار مکانی محلی است که فعالیت کاری در آن انجام می پذیرد.

البته این معیار به تنهایی بر همه فاکتور ها و شاخص ها تاثیر ندارد. بلکه عوامل مختلفی در این مورد وجود دارند و باید بررسی شوند. بهتر است کمی در مورد این علت ها صحبت کنیم تا ذهن به موضوع نزدیک شود. شاید یکی دیگر از مهم ترین این گروه از مولفه ها وزن بار باشد. به صورت قطعی می توان گفت که یکی از اولین آیتم های انتخاب دستگاه است. تا زمانی که افراد نیازمند به دستگاه لیفتراک، تجهیزاتی مناسب وزن بار مد نظرشان را نیابند اقدام به تهیه دستگاه نمی نمایند.

اگر چنان چه بخواهیم دسته بندی از اوزان لیفتراک های هیوندای ارائه دهیم به این صورت خواهد بود. ابتدا باید معیار های موجود را که در تعیین شاخص ها موثر هستند مورد شناسایی قرار دهیم. گاهی اوقات دستگاه ها را بر اساس وزن باری که می توانند جا به جا نمایند در چندین دسته قرا می دهند. دسته بندی وزنی و تناژی لیفتراک ها می تواند شامل سه گروه سبک، متوسط و سنگین باشد.

وزن کاری لیفتراک های سبک از یک تن یا هزار کیلوگرم شروع می گردد. معمولا این مدل و استایل از تجهیزات به دلیل ابعاد کوچکشان نیز مورد توجه هستند. داشتن ابعاد کوچک برای برخی ازکاربران و صاحبان لیفتراک اهمیت زیادی دارد و آن ها را قادر به انجام برخی کار ها می نماید. این ویژگی سبب می شود دستگاه در مسیر های باریک و راه رو هایی با فضای کم به راحتی تردد نماید.

علاوه بر آمد شد امکان بار گیری و تخلیه نیز در این مسیر های باریک فرآهم است. علاوه بر این مورد برای تکمیل فرآیند حرکت در محل های باریک، امکان دور زدن در این مسیر ها را نیز دارد. پس حرکت در مسیر ها شامل جلو رفتن، عقب آمدن، بالا بردن بار و پایین آوردن آن، دور زدن و چرخیدن می باشد.

پس آموختیم که ابعاد لیفتراک های هیوندای کوچک کاربری مثبتی دارند. ابعاد کوچک برای محیط های کوچک بسیار مناسب است. محیط هایی مانند سرد خانه ها که گسترش آن ها نیازمند هزینه های سنگین است. چنین محیط های کاری باید برای انجام بهینه امور، حداکثر بهره وری را بکار گیرند. به دلیلی نیاز به تجهیزات گران قیمت امکان گسترش آن ها بسیار هزینه بر است.

برای محیط های کاری مثل محیط سردخانه ابعاد دستگاه اهمیت دارد. علت آن نیز توضیح داده شده است. دستگاه ها در این محیط باید دو ویژگی داشته باشند. لیفتراک ها باید اولا ابعاد مناسب و کوچکی داشته باشند. این ابعاد کوچکتر سبب می شود که وزن کاری لیفتراک کاهش پیدا نماید. در نتیجه، بین ابعاد و وزن کاری یک نوع رابطه وجود خواهد داشت. این رابطه از نوع معکوس می باشد. یعنی هرچه وزن دستگاه بالاتر رود، ابعاد کاهش می یابد. معمولا دستگاه های سبک به خصوص زیر سه تن ابعاد کاربردی فرآوانی دارند.

هر چه وزن دستگاه بیش تر باشد ناچار، ابعاد نیز رشد خواهد داشت. پس یک نوع رابطه علمی و حقیقی میان این دو فاکتور وجود دارد. دستگاه های سنگین تر در نتیجه ابعاد بزرگ، نمی توانند برخی مزیت ها را داشته باشند. برای نمونه، موضوع امکان ورود به داخل کانتینر ها و فضاهای بسته تا یک ارتفاع خاصی را از دست می دهد. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، با رشد وزن کاری، ارتفاع هم افزایش دارد. واضح است که با افزایش ارتفاع لیفتراک، قابلیت ویژه آن دستخوش تغییر می گردد.

لیفتراک هیوندای 7 تن هم می تواند توانایی تردد در محیط های کوچک را داشته باشد. البته مدل هایی با این قابلیت زیاد نمی توانند سنگین باشند. خود دستگاه لیفتراک هفت تن در زمره تجهیزات سنگین جای دارد. البته افرادی که واقعا نیازمند این قابلیت هستند باید به دنبال آن باشند. در غیر این صورت باید آن را نادیده گرفت. اما چرا اگر نیازی به این ویژگی نیست باید از آن دست کشید؟ این مدل ها، هزینه های بالا تری را متوجه خریدار می نمایند.

اما علت این افزایش هزینه در خرید لیفتراک هیوندای چیست؟ فعال کردن این ویژگی نیاز به تجهیزاتی دارد. دارا بودن تجهیزاتی که این قابلیت را داشته باشند مستلزم دارا بودن آیتم های فنی است. حال به این که این آیتم ها دقیقا چه مواردی هستند خواهیم پرداخت. یکی از آن ها ارتفاع دکل لیفتراک است.

ارتفاع در دکل ها باید یک استاندارد خاصی داشته باشد. این موضوع اولین قدم برای محقق شدن این قابلیت است. خوشبختانه لیفتراک هیوندای مدل های مختلفی را عرضه داشته است. این مدل ها برای نیاز های مختلفی پاسخ گو هستند. پس نیاز نیست که نگران موجود بودن مدل های مختلف بود.لیفتراک  هیوندای، لیفتراک هیوندای دیزل، لیفتراک هیوندای دیزلی، لیفتراک هیوندایی دیزل، لیفتراک هیوندایی دیزلی، لیفتراک هیوندا دیزلی، لیفتراک هیوندا دیزلی، لیفتراک هیوندای دوگانه سوز، لیفتراک هیوندایی دوگانه سوز، لیفتراک هیوندا دو گانه سوز، لیفتراک هیوندای برقی، لیفتراک هیوندایی برقی، لیفتراک هیوندا برقی، قیمت لیفتراک، فروش لیفتراک، فروش لیفتراک هیوندای، فروش لیفتراک هیوندای دیزل فروش لیفتراک هیوندای برقی، فروش لیفتراک هیوندای دوگانه سوز، قیمت لیفتراک هیوندای، قیمت لیفتراک هیوندایی، قیمت لیفتراک هیوندا